Вітання директора школи зі святом Останнього дзвоника

dscn2740

Щиро вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Відзначати завершення навчального року — це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує нас і дарує усмішки, гарний настрій та світлі надії. Розпочинається пора літніх канікул. Провести їх треба весело, з користю для здоров’я. Повертайтесь у вересні засмаглими, оздоровленими і готовими до нових подорожей у надзвичайно цікаву країну знань!

Дорогі учні! Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно.

Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброюють учнів знаннями, а й формують їх духовно й фізично, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Попереду – чудові літні канікули. Усим учням школи бажаю змістовно їх провести, відпочити, набратися сил для подальшого навчання.

Під час літніх канікул у школі як і завжди будуть працювати пришкільні табори у два тури, у яких будуть оздоровлені майже усі учні школи. Адміністрація школи висловлює вдячність по залученню коштів на організацію харчування дітей в пришкільних таборах та за матеріально-технічну підтримку школи нашим колишнім випускникам а зараз приватним підприємцям:

  • Краснікову Юрію Васильовичу;
  • Мартиненку Євгенію Івановичу.

Ці люди завжди допомагають школі за що ми їм дуже дуже вдячні.
Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені ще раз привітати вас з сьогоднішнім святом! Побажати вам віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, здоров’я і миру у вашому домі.

Зі святом вас, дорогі друзі!

Опубліковано у вітаємо. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>