Вітаємо з Днем Перемоги!

 

Щороку, 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

9 травня 2011 року о 10-00 в с. Щербані, біля пам’ятнику загиблим воїнам, відбувся мітинг, присвячений Дню Перемоги. У святковому мітингу взяли участь ветерани ВВв, які проживають на території с. Щербані, вчителі та учні Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, голова Щербанівської сільської ради Петренко В.Г., голова ради ветеранів Овчаренко М.В. та депутати Щербанівської сільської ради.

Опубліковано у вітаємо. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>