Свято першого дзвоника!

SDC13912

Щиро вітаю Вас з Днем знань! Це чудове свято стало по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди з дітьми чи онуками. Тих хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець. Дорогі учні! В усі часи освічена людина користувалася повагою.

Навчання – це скарб знань про людей та їх оточення. Треба навчитися, щоб знати як жити. Нехай світлим і радісним буде кожен ваш день у школі. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Любі наші першокласники! Усі ви розумні, талановиті, обдаровані. Ви – наша світла надія і майбутнє! Ми радіємо вам і впевнені, що кожен з вас сьогодні відкриває новий світ: цікавий, яскравий, насичений подіями шкільного життя. Хай вам щастить на нелегкому шляху пізнання й навчання. Гарних вам оцінок, вірних друзів, змістовного, щасливого життя.

Перший дзвоник лунатиме сьогодні востаннє для учнів 11 класу. Попереду відповідальний рік – складання державної підсумкової атестації, подолання бар’єрів зовнішнього незалежного оцінювання, отримання атестата про повну загальну середню освіту разом із свідоцтвом «Оператора комп’ютерного набору» та вибір майбутньої професії.

Щира вдячність вам, дорогі наші педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як навчання та виховання підростаючого покоління.

Зі святом Вас усіх – з Днем знань. З початком нового навчального року.

Опубліковано у вітаємо, свята. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>