Святковий телемарафон до свята 8 Березня «Вітання всім жінкам»

dscn3606

Напередодні жіночого свята 8 Березня був проведений святковий телемарафом «Вітання всім жінкам».

Це свято дало можливість поєднати кілька видів мистецтва – музику, живопис, танець, літературу,театральну гру.

Адже поетичне слово – це струни, за допомогою яких можна пробудити і розвинути творчі здібності. Неможливо передати, з яким захопленням і бажанням діти вчили та розповідали вірші про матір. Цим виступом педагоги прищеплюють повагу і любов, чуйність і доброту до найдорожчої людини – мами.

Розвитку творчих здібностей учнів сприяють заняття сценічним мистецтвом. Воно не тільки вводить дітей у світ прекрасного, але й розвиває почуття, пробуджує співчуття, хвилювання.

Скільки емоцій і сліз викликала вистава – мелодрама «Серце матері», яку підготували учні 4-го класу. В очах вихованців і глядачів ми побачили живі вогники щирості, радості і доброти.

Костюми, декорації до вистави готували самі діти та батьки. Участь і допомога батьків у шкільних заходах це надзвичайно позитивний чинник.

Добре відомо, що ніщо так не привертає увагу, як дивовижне і невідоме.

Тому на святі була використана комп’ютерна техніка з показом казкової презентації. Робота була проведена копітка, але захоплююча.

Свято для жінок, яке приготували діти, принесло радість, хвилювання та захоплення всім глядачам, а самі «артисти» отримали море аплодисментів, які вони чекають від своїх рідних.

Опубліковано у вітаємо, свята. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>