Районний конкурс «Учитель року – 2011» в номінації «Іноземна мова (англійська)»

Учитель року - 2011

1 грудня 2011 року на базі Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Полтавського району відбувався І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011» в номінації «Іноземна мова (англійська)».

Свою педагогічну майстерність демонстрували три учасники конкурсу: Дворяшина Тетяна Миколаївна, вчитель І категорії Рунівщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Путря Лідія Іванівна, вчитель І категорії Розсошенської гімназії, Кирпосенко Ніна Володимирівна, вчитель ІІ категорії Супрунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вчителі провели уроки в 4,8 та 9 класах Щербанівської ЗОШ з використанням передових методів та інтерактивних технологій.

Переможцем конкурсу стала Путря Лідія Іванівна, вчитель Розсошенської гімназії, яка і буде представляти Полтавський район в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2011» в номінації «Іноземна мова (англійська)». Бажаємо їй успіху та натхнення.

Опубліковано у вітаємо, конкурси. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>