Школа

У 2012-2013 навчальному році у Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчаються 156 учнів, 84 з них – мешканці мікрорайону школи (с. Щербані, с. Шмиглі, с. Тютюнники), решта 72 – з м. Полтави та Полтавського району (с. Верхоли, с. Тростянець, с. Гора та ін.) У Щербанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів працюють  14 учителів, вихователь ГПД і психолог.

Мають вищу категорію та педагогічні звання:

Дорогокупля С.І. – учитель географії,

Баланова Н.Г. – учитель математики,

Бондарчук Л.М. – учитель англійської мови,

Синиця В.В. – учитель початкових класів,

Йопа С.М.- учитель початкових класів

Синиця В.І. – учитель трудового навчання.

Першу категорію мають 8 учителів, другу категорію – 1.

Педагогічний колектив Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів досяг певних результатів у таких напрямках навчально-виховного процесу:

учні брали участь у районних олімпіадах з базових дисциплін (призові місця з географії 8 клас Гнатенко Злата (І), вч. Дорогокупля С.І., 9 клас Коробка Богдан (ІІ), вч. Цвіркун Р.М., математики 7 клас Бачманова Юлія (ІІ), 9 клас Манойло Марина (ІІІ), вч. Баланова Н.Г., хімії 8 клас Овчаренко Ліна (ІІІ), 11 клас Щербина Таміла (ІІІ), вч. Клюка Н.П., біології 8 клас Таран Денис ( ІІІ ), 11 клас Піддубна Олена (ІІІ), вч. Клюка Н.П., трудового навчання 8 клас Назаренко Вячеслав (ІІІ), вч. Синиця В.І., української мови та літератури 9 клас Леонтьєва Жанна, вч. Шаповал С.Ф.) та І етапі Міжнародного конкурса з української мови ім. П.Яцика (І місце учениця 9 класу Леонтьєва Жанна, вч. Шаповал С.Ф.,  ІІІ місце учень 4 класу Шевченко Андрій, вч. Йопа С.М. ІІІ місце учениця 11 класу Щербина Таміла, вч. Шаповал С.Ф.);

учні Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів брали участь у конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт МАН у секціях «Іноземна мова» (учениця 11 класу Бондарчук О., науковий керівник Бондарчук Л.М.) та «Психологія» (учні 8 класу Колодяжний А., Поливана Т., науковий керівник Клюка Н.П.);

учні 6-7 класів брали участь у шкільному етапі конкурсу «Найкращий читач – 2009»; учениця 7 класу Бачманова Ю. нагороджена дипломом учасника районного етапу;

учні 11 класу підготували інсценізацію-уривок з п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка», з якою посіли ІІ місце в районному конкурсі-огляді;

учні Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідують заняття школи олімпійського резерву з біології, географії, хімії;

команда школи брала участь в інтелектуальній грі «Дебати»;

-  у січні – лютому учні брали участь в обласних етапах  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  у секціях «Іноземна мова» (ІІІ місце учениця 11 класу Бондарчук Олександра, науковий керівник Бондарчук Л.М.), олімпіади з англійської мови (учениця 9 класу Леонтьєва Жанна, вчитель Бондарчук Л.М.) та Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

(учениці 9 класу Леонтьєва Жанна, вчитель Шаповал С.Ф. та 7 класу Шаповал Анна, вчитель Алманова Л.О.);

- 91 учень школи (понад 50%) були учасниками Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру – 2010» (шкільний координатор Баланова Н.Г.);

- 45 учнів школи (майже 30%) були учасниками Міжнародного  конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2010» (шкільний координатор Андрієць М.М.);

- 23 учні школи (понад 10%) були учасниками Міжнародного фізичного конкурсу «Левеня – 2010» (шкільний координатор Герасименко Г.Д.);

( вийшли до фіналу), ЮІР (посіли 3 місце) та ДЮП (керівники команд Гнатенко І.В. та Синиця В.І.);

- учні беруть участь у мистецьких та творчих конкурсах («Якою я бачу свою Україну», на районному конкурсі – огляді художньої самодіяльності шкіл Полтавського району «Веселка – 2010» танцювальний ансамбль «Василечки» посів 1 місце, брав участь в обласному етапі та вийшов до фіналу );

- під керівництвом учителів літератури Алманової Л.О.,Шаповал С.Ф. написані твори до конкурсів , підготований виступ учнів 11 класу – інсценізація творів І.П.Котляревського та виступ на ІІ районному фестивалі дитиячої авторської поезії (учениця 7 класу Склярова Є.).

Нагороджені похвальними листами відмінники навчання:

3 клас – Бачманова Людмила

4 клас -  Шевченко Андрій

5 клас – Солод Владислава

6 клас – Плескач Марія

7 клас  – Бачманова Юлія

9 клас – Леонтьєва Жанна – свідоцтво з відзнакою

11 клас – Бондарчук Олександра – золота медаль

Коментарі не дозволені.