30 березня 2012 року на базі Розсошенської гімназії відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

SAM_4884

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежного, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, залучення широкого загалу школярів до вивчення правил безпеки життєдіяльності та їх пропаганди серед населення, формування у дітей та молоді навичок збереження навколишнього середовища та розкриття творчих здібностей учнів.

Учні нашої школи щорічно беруть активну участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Підготувала команду нашої школи до виступу Однолько Ольга Іванівна. Команди змагалися у таких конкурсах: «Візитка», «Домашнє завдання», соціальний плакат на протипожежну тематику. Всі команди виступали під сучасний музичний супровід та показали гарну підготовку. У перерві між конкурсами командою районної пожежної частини була проведена роз’яснювальна робота з показовими виступами.

Опубліковано у різне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>