Вересень – старт здійснення мрій і сподівань

Перше вересня ми завжди пов’язуємо з новими надіями, з вірою в те, що наше молоде покоління, збагачене знаннями та надбаннями національної та світової культури, житиме повноцінним творчим життям, у щасті й достатку.

Цього дня подвір’я Щербанівської ЗОШ І–ІІІ ступенів нагадувало барвистий килим із живих квітів, а в маленьких прогалинках між квітковим плетивом, мов різнобарвні чорнобривці й волошки, голівки хлопчиків та дівчаток. Поряд з ними – веселі матусі й татусі. Приховано – щасливі, з мудрою пересторогою вглядаються в обличчя своїх онучат дідусі й бабусі: якими ж то виростуть їхні онуки?

Вересень – час засіву нового врожаю, старт здійснення мрій і сподівань. Він ознаменовується початком нового навчального року, святом Першого дзвоника. День знань – це початок подорожі у світ пізнання й духовного збагачення.

Школа повністю готова задовольнити потреби своїх вихованців. Освітній заклад укомплектований колективом досвідчених педагогів, які здатні дати глибокі й ґрунтовні знання дітям. Також школа забезпечує своїх випускників необхідною професійною підготовкою. Кожен з них отримає посвідчення оператора компютерного набору.

Разом з цим не менш важливою ділянкою в роботі педколективу є турбота про збереження здоровя дітей. До їх послуг обладнаний за сучасними стандартами харчблок. А меню – під постійним контролем адміністрації. Спільними зусиллями відділу освіти, районної влади, педагогічного та батьківського колективів приміщення школи підготовлено до нового навчального року. Оновлена і мережа освітлення та водопостачання. Залишається лише виховати в дітей бережливе ставлення до результатів людської праці.

Змістовно проведено в школі літнє оздоровлення учнів у таборах з денним перебуванням «Світанок» (у 2 тури оздоровлено 65 учнів) та «Еврика» (20 учнів), таборі праці та відпочинку «Обрій» (15 учнів).

Школа тісно співпрацює з районним Будинком дитячої та юнацької творчості, де діти на численних гуртках пізнають основи творчої майстерності, а також філіалом дитячої музичної школи, де можна навчитися гри на музичних інструментах.

Педагогічний колектив готовий плекати засіяні зерна, щоб щедро врожаїлася освітянська нива.

Опубліковано у вітаємо, різне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>