Свято букваря

DSCN14301

27 квітня учні початкових класів школи їх батьки та вчителі організували традиційне свято, присвячене першій книзі школярика. Такий захід для першокласників проводиться щорічно, щоб перевірити знання Букваря та довести батькам, що часу їхні діти в школі не гають. Першокласники вивчили Буквар, свої знання демонстрували батькам, учителям та гостям. Цього разу запросили на свято і Лідера Громадського об’єднання «Наш Дім – Полтава» Володимира Макара, який неодноразово допомагав школі. Ось і сьогодні він привіз для нас нові класні дошки, на яких учні початкових класів будуть розв’язувати задачі, виконувати різні вправи. Батьківський та педагогічний колективи щиро вдячні за такі цінні й корисні подарунки.

Під час святкування заходу, присвяченого Букварю, діти співали, танцювали, змагались у різних конкурсах. Лідер ГО «Наш Дім – Полтава» В.Макар подякував учням за гарний концерт, а їх батькам та учителям – за гідне виховання підростаючого покоління. Крім того, Володимир Романович подарував усім юним артистам м’які іграшки та квитки в цирк. Учителі, батьки та учні у свою чергу подякували Лідеру ГО «Наш Дім – Полтава» за постійну увагу і турботу.

Опубліковано у різне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>