НАШІЙ ШКОЛІ Є КИМ ГОРДИТИСЯ!!!

Переможці І етапу (шкільного) брали участь у ІІ етапі (районному) і показали такі результати:
З української мови:Шевченко Андрій 7 клас – 2 місце (вчитель Однолько О.І.)
Шаповал Анна 10 клас – 3 місце (вчитель Шаповал С.Ф.)

З англійської мови:Бачманова Юлія 10 клас – 2 місце
Гнатенко Злата 11 клас – 3 місце
Гончаренко Михайло 8 клас – 5 місце
Плескач Марія 9 клас – 7 місце
(вчитель Бондарчук Л.М.)

З історії:Слов’ян Марина 10 клас – 2 місце (вчитель Бехтер Т.А.)
Шевченко Андрій 7 клас – 3 місце (вчитель Сіріченко І.А.)
Солод Владислава 8 клас – 3 місце (вчитель Цвіркун Р.М.)
Шостя Артур 9 клас – 6 місце (вчитель Бехтер Т.А.)
Сільченко Богдан 11 клас – 9 місце (вчитель Сіріченко І.А.)

З правознавства: Северин Юлія 9 клас – 4 місце
Калоян Вікторія 10 клас – 7 місце
(вчитель Бехтер Т.А.)

З економіки: Сільченко Богдан 11 клас – 4 місце (вчитель Цвіркун Р.М.)

З інформативних технологій:  Гнатенко Злата 11 клас – 2 місце
Слов’ян Марина 10 клас – 2 місце
(вчитель Андрієць М.М.)

З математики: Колодяжний Андрій 11 клас – 2 місце (вчитель Баланова Н.Г.)
Бачманова Юлія 10 клас – 3 місце (вчитель Баланова Н.Г.)
Солод Владислава 8 клас – 3 місце (вчитель Разуменко О.В.)
Шевченко Андрій 7 клас – 6 місце (вчитель Разуменко О.В.)
Бачманова Людмила 6 клас – 3 місце (вчитель Разуменко О.В.)
Северин Юлія 9 клас – 3 місце (вчитель Андрієць М.М.)

З фізики: Шевченко Андрій 7 клас – 3 місце (вчитель Разуменко О.В.)

З хімії: Солод Владислава 8 клас – 4 місце
Миколаєнко Валентин 9 клас – 5 місце
Калоян Вікторія 10 клас – 7 місце
Овчаренко Ліна 11 клас – 9 місце
(вчитель Клюка Н.П.)

З біології: Овчаренко Ліна 11 клас – 2 місце
Бачманова Юлія 10 клас – 7 місце

З географії: Гнатенко Злата 11 клас – 1 місце (вчитель Дорогокупля С.І.)
Слов’ян Марина 10 клас – 3 місце (вчитель Дорогокупля С.І.)
Солод Владислава 8 клас – 6 місце (вчитель Цвіркун Р.М.)

З педагогіки та психології:
Плескач Марія 9 клас – 2 місце (шкільний психолог Калюжна О.В.)

У районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика учні школи виявили такі знання:
Свириденко Валерія 3 клас – 1 місце (вчитель Йопа С.М.)
Шаповал Анна 10 клас – 3 місце (вчитель Шаповал С.Ф.)

У районному етапі конкурсу-захисту наукова-дослідницьких робіт МАН учениця 10 класу Слов’ян Марина посіла 1 місце в секції «Українське народне мистецтво» (науковий керівник Гнатенко І.В.)

За підготовку учнів-призерів районного етапу олімпіад і конкурсів адміністрація школи оголосила подяку таким учителям:

  1. Балановій Наталії Григорівні
  2. Андрієць Марині Миколаївні
  3. Дорогокуплі Сергії Івановичу
  4. Калюжній Олені Юріївні
  5. Цвіркуну Руслану Миколайовичу
  6. Бехтер Тетяні Андріївні
  7. Сіріченко Інні Анатоліївні
  8. Бондарчук Ларисі Митрофанівні
  9. Разуменко Олені Володимирівні
Опубліковано у різне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>