Громадянська освіта – це вимога часу

 

На уроках громадянської освіти учні 4 класу зі своїм класоводом Синицею Валентиною Василівною вивчають свій рідний край, досліджують за що шанують українців, що необхідно людині для щасливого життя, пізнають себе, свої почуття та емоції. А свої думки вчаться висловлювати за допомогою невеличких творів. На ваш розсуд-перші спроби пера учнів 4 класу.

 

Що мене хвилює

 

В житті багато хвилювань і всі вони здаються важливими: посварилася з другом, отримала погану оцінку. Але зараз мене найбільше турбують бойові дії, що відбуваються на Східній Україні. Раніше я ніколи не замислювалася, наскільки важливо жити в мирі, адже, скільки себе пам’ятаю, в нашій країні все було добре.

 

А тепер вмикаєш телевізор і бачиш, скільки

 

людей загинуло, скільки поранено і стає страшно. Я дуже вболіваю і пишаюся солдатами, що захищають Україну від загарбників.

 

Я ще маленька і не можу зарадити цій ситуації. Та кожного вечора, коли я лягаю спати, то сподіваюся, що всі ці страхіття скоро скінчаться і в нашій країні знову буде мир і злагода.

 

Адже для кожної людини, кожної дитини мир – це найголовніше!

 

Добродомова Валерія

                                                                                             учениця 4 класу 

Берізки на шкільному подвірї

         На подвір’ї нашої школи ростуть стрункі красуні – берізки. Цікаво: хто їх посадив? Я запитала про це у своєї бабусі. Ось що вона мені розповіла:

-  Навесні 1977 року їх посадили перші випускники нашої школи. Минали роки, розлетілись вони по світу. Хто став лікарем, хто-вчителем, хто-шофером, хто-хліборобом…Часто навідуються вони до школи. Згадують свої шкільні роки, приводять до школи своїх дітей, а тепер уже й онуків. Фотографуються з ними в березовій алеї рідної школи. А наші берізки шумлять і шумлять…

Краснікова Катерина

учениця 4 класу

Мої хвилювання.

Мене хвилює і турбує, що я можу отримати погану оцінку, мама може засмутитися. Я дуже не люблю, коли вона сумна і невесела.

Мене ще хвилює, що у мого братика зубки ріжуться, йому дуже боляче.

А ще мене хвилює мир у світі, особливо в Україні. Дуже погано, коли гинуть люди, руйнуються їхні домівки. Люди кидають все і переїжджають в інші місця, щоб почати все з початку. Я хочу, щоб в майбутньому всі були здорові, веселі та щасливі.

 

Мальований Женя

учень 4 класу

Опубліковано у різне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>