Батьківські зерна, що зростають в любові

Багато написано оповідей про чудових людей, про їх добрі справи. Та, очевидно,  ніколи не пересохне те цілюще джерело, з якого ми черпаємо все нові і нові імена людей, головним принципом  яких стає благородна справа – творити добро. Бо вони  усвідомили, що саме в цьому їх головне призначення на землі. До таких людей належить і молодий приватний підприємець Євген Мартиненко.

У сім’ї Мартиненків, Івана  Миколайовича, потомственого хлібороба, та  Маїси Петрівни, учительки в недавньому минулому, ніколи не було розмов про легке безтурботне життя. Тому змалечку Женя привчався  до праці, й разом з тим навчився поважати  працю людей, які своїми руками творять дива.Тож і зробив Євген Іванович не легкий, але правильний вибір – сприяти відродженню традицій рідного краю, традицій, яким його батьки присвятили усе своє життя.

Усе є: і злети, і зниження. Але переконаний – не  буде падінь і зневіри.

Бо Євген Іванович твердо стоїть на ногах. Його творчий пошук – переконлива віра в свою справу.

Нелегкі часи переживає країна. Разом з нею їх переживає і молодий  ентузіаст. Та попри  всі негаразди Євген Іванович не забуває і про тих, кому сьогодні конче необхідна допомога і підтримка. Він завжди пам’ятає про своє гніздо: і про батьків, і про рідну Щербанівську школу.

Ось далеко неповний перелік тієї допомоги, котру він надає школі: перераховує кошти на харчування дітей в пришкільних таборах, закуповує спортивне обладнання ( тенісні столи та ракетки, м’ячі), інструменти для шкільної майстерні, організаційну та комп’ютерну техніку.

Добрим словом відгукуються про Євгена Івановича і ветерани війни. Він теж про них не забуває, допомагає чим  зможе.

Поряд з ним працює і його супутниця життя Оксана Віталіївна, надійний друг і помічник, веде бухгалтерський облік.

Росте і добра зміна у Мартиненків: син Олег – студент Полтавського університету економіки і торгівлі, а донька  Єлизавета радує батьків першими словами і реченнями, з яких народжуються рядки любові.

І віриться , що ці зерна, як і  попередні, проростуть в оточенні постійної батьківської турботи і любові.

С.І.Дорогокупля директор Щербанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Опубліковано у різне. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>