Летять по світу Валентинки…

  Дружба, кохання, любов – одвічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Тому 14 лютого – за католицькоютрадицією – День Святого Валентина поступовотрансформувався у всьомусвіті у День закоханих. На протязі тижня в нашій школі працювала пошта Святого Валентина. Всі учні мали нагоду надіслати Валентинки своїм найкращим друзям, а також улюбленим вчителям….За підрахунками Валентинок ми обрали Валентину й Валентина школи серед учнів 5 – 11 класів. Валентиною школи стала учениця 10 класу Щербань Аліна та Валентином школи був обраний учень 10 класу Струтовський Вадим.
Учні 5 – 11 класівмаличудовунагоду14 лютого помандруватикраїноюЛюбові і Кохання, поблукативулицями великого щастя разом з закоханими парами: Євгенієм Онєгіним та Тетяною, Петром і Наталкою, Майстром і Маргаритою, Струтіком та Оксаною, Джеймсом Бондом і Жінкою-Кішкою та Міккі й Маусом…. Пари 9, 10, 11 класів змагалися в спритності, знахідливості, вмінні діяти в парі та інші. У запеклій боротьбі перемогли одразу дві пари: Наталка та Петро (11 клас) та Міккі й Маус (9 клас). Вітаємо переможців!!!
І на закінчення хочу запропонувати вірш учня 11 класу Назаренка Вячеслава
Ніч. Зорі. Тиша…
В норі тихенько сопе миша,
сусіди дрихнуть всі усюди…
Не встрінеш ти ніде вже люду.
Сиджу і в зіроньку вдивляюсь
як той баран і сподіваюсь,
Що є на світі та єдина…
Така розумна і красива
Яка усе сама буде робити,
Та більш за все мене любити…
Ніч. Зорі. Тиша…
Сопу і я, он як та миша…

Опубліковано у конкурси, свята. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>